All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Ammán 2022/2023

Dovolená Ammán 2022/2023. Aktuální nabídka dovolené v Jordánsku 2022/2023. ☀️All Inclusive pobyty v luxusních hotelech. Last Minute zájezdy Ammán.

Dovolená Ammán 2022/2023

Základní informace

Dovolená Jordánsko na podzim 2022 v letovisku Ammán, Jordánsko v ?hvězdičkovém ubytování Jordánsko, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 3. listopad až neděle 13. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 35 dní za aktuální cenu 40990,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Jordánska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.


Dovolená Ammán 2022/2023
Jordánsko
★★
 
  • 40 990 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Jordánsku na podzim 2022 v lokalitě Ammán, Jordánsko, v místě Jordánsko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 11. listopadu do pondělí 14. listopadu s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 43 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Jordánsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 10998,- Kč.


Dovolená Ammán 2022/2023
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 10 998 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Jordánsko v zimě 2022 v letovisku Ammán, Jordánsko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 2. prosinec až pondělí 5. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 64 dní za aktuální cenu 10998,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Jordánska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.


Dovolená Ammán 2022/2023 - Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 10 998 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Jordánsku v zimě 2023 v lokalitě Ammán, Jordánsko, v místě Jordánsko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 20. ledna do pondělí 23. ledna s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 113 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Jordánsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 11762,- Kč.


Dovolená Ammán 2022/2023 - Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 11 762 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Jordánsko v zimě 2023 v letovisku Ammán, Jordánsko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 17. únor až pondělí 20. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 141 dní za aktuální cenu 11762,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Jordánska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.


Dovolená Ammán 2022/2023 - Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 11 762 Kč

Detail

Dovolená v Jordánsku na jaře 2023 v lokalitě Ammán, Jordánsko, v místě Jordánsko v ?hvězdičkovém ubytování Jordánsko - pohádková pouť mezi dvěma moři od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 2. března do čtvrtka 9. března s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 154 dní. Pobyt se stravou formou dle programu si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Jordánsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 34960,- Kč.
Dovolená Ammán 2022/2023 - Jordánsko - pohádková pouť mezi dvěma moři
Jordánsko - pohádková pouť mezi dvěma moři
★★
 
  • 34 960 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Jordánsko na jaře 2023 v letovisku Ammán, Jordánsko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 17. březen až pondělí 20. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 169 dní za aktuální cenu 11762,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Jordánska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.


Dovolená Ammán 2022/2023 - Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 11 762 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Jordánsku na podzim 2023 v lokalitě Ammán, Jordánsko, v místě Jordánsko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 21. října do úterý 24. října s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 387 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Jordánsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 11762,- Kč.


Dovolená Ammán 2022/2023 - Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 11 762 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Jordánsko na podzim 2023 v letovisku Ammán, Jordánsko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 11. listopad až úterý 14. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 408 dní za aktuální cenu 11762,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Jordánska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.


Dovolená Ammán 2022/2023 - Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 11 762 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Jordánsku na podzim 2023 v lokalitě Ammán, Jordánsko, v místě Jordánsko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 25. listopadu do úterý 28. listopadu s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 422 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Jordánsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 11762,- Kč.


Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 11 762 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

Dovolenou Ammán 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Jordánsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Jordánska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Jordánska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jordánsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Jordánsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Jordánsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bulharsko 2022, dovolenou Černá Hora 2022, dovolenou Česká republika 2022/2023 nebo například dovolenou Dominikánská republika 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Egypt.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Jordánsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Jordánska 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Jordánska letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Jordánsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Jordánsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Jordánsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Ammán nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal