All Inclusive|Last Minute|Dovolená

First Minute Jordánsko - Jordánsko 2024

First Minute Jordánsko 2023/2024. Aktuální nabídka First Minute pobytů v Jordánsku za nejlepší ceny online. First Minute dovolená v Jordánsku 2023/2024. Jordánsko 2024.

First Minute Jordánsko

Dovolená Jordánsko v zimě 2024 v letovisku Ammán v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 19. leden až pondělí 22. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 110 dní za aktuální cenu 14832,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Jordánska a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.
First Minute Jordánsko - Jordánsko 2024
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 14 832 Kč

Detail

Dovolená v Jordánsku v zimě 2024 v lokalitě Ammán v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 2. února do pondělí 5. února s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 124 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Jordánska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 14875,- Kč.
First Minute Jordánsko
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 14 875 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko v zimě 2024 v letovisku Ammán v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 9. únor až pondělí 12. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 131 dní za aktuální cenu 14875,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Jordánska a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.
First Minute Jordánsko - Jordánsko 2024 - Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 14 875 Kč

Detail

Dovolená v Jordánsku v zimě 2024 v lokalitě Ammán v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 23. února do pondělí 26. února s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 145 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Jordánska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 14915,- Kč.
First Minute Jordánsko - Jordánsko 2024 - Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 14 915 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko na jaře 2024 v letovisku Ammán v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 8. březen až pondělí 11. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 159 dní za aktuální cenu 14915,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Jordánska a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.
First Minute Jordánsko - Jordánsko 2024 - Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 14 915 Kč

Detail

Dovolená v Jordánsku na jaře 2024 v lokalitě Ammán, Jordánsko, v místě Jordánsko v ?hvězdičkovém ubytování Jordánsko od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 15. března do pondělí 25. března s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 166 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Jordánska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 39990,- Kč.
First Minute Jordánsko - Jordánsko
Jordánsko
★★
 
  • 39 990 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko na jaře 2024 v letovisku Ammán v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 22. březen až pondělí 25. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 173 dní za aktuální cenu 14937,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Jordánska a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.
First Minute Jordánsko - Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 14 937 Kč

Detail

Dovolená v Jordánsku na jaře 2024 v lokalitě Ammán v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 5. dubna do pondělí 8. dubna s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 187 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Jordánska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 14937,- Kč.
First Minute Jordánsko - Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 14 937 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko na jaře 2024 v letovisku Ammán v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 19. duben až pondělí 22. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 201 dní za aktuální cenu 14937,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Jordánska a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.
First Minute Jordánsko - Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 14 937 Kč

Detail

Dovolená v Jordánsku na jaře 2024 v lokalitě Ammán v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 3. května do pondělí 6. května s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 215 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Jordánska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 14966,- Kč.
Letecký Zájazd Do Jordánska
Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
 
  • 14 966 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Dovolenou Jordánsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Jordánsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Jordánska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Jordánska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jordánsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Jordánsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Jordánsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Turecko First Minute, USA First Minute, Vietnam First Minute nebo například dovolenou Zanzibar First Minute? Další možností je třeba Albánie First Minute.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Jordánsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Jordánska 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Jordánska letecky 2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Jordánsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Jordánsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Jordánsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jordánsko nebo sekci dovolená s dětmi.