All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Informace o Jordánsku s možností přidat odkaz - Jordánsko 2023/2024

Všeobecné informace o Jordánsku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v Jordánsku, informace o zájezdech a bezpečnost. Jordánsko 2023/2024.

Dovolená Jordánsko 2023/2024
Last Minute Jordánsko

Jordánsko - informace s možností přidat odkaz/url

Jak přidat odkaz

Chcete mít na našich stránkách odkaz, PR článek, banner nebo jinou reklamu? Kontaktujte nás na reklama pro cestovní agentury.

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy do Jordánska především do destinací Benátky, Benátská riviéra, Bibione, Florencie, Gargano, Ischia, Jižní Tyrolsko, Kalábrie, Kronplatz, Lago di Garda, Lazio, Lido di Jesolo, Lignano, Livigno, Lombardie, Neapol, Rimini, Řím, Sardinie, Sicílie, Toskánsko, Veneto a Zermatt naleznete na webu Cestovní kanceláře CK. Pro slovenské cestovní kanceláře pořádající zájezdy může využít zase seznam slovenských CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Jordánsku jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny v Jordánsku

Zajímají vás jak draho je ve Jordánsku? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené v Jordánsku.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Jordánska můžeme doporučit weby Last Minute Jordánsko a Dovolená Jordánsko.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci v Jordánsku naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí ve Jordánsku

Jaké je aktuální počasí v Jordánsku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o Dovolena-jordansko.cz

Informace o doméně dovolena-jordansko.cz a informace dalších doménách nejen o cestování naleznete v katalogu Jyn. Web jyn.cz obsahuje katalog zajímavých českých domén, které jsou většinou volné (pokud je již někdo nezaregistroval nebo původní majitel neprodloužil). Jedná se tedy o domény, které již byly používané, ale z důvodu neprodloužení nebo smazání čekají na další využití.

Zážitkové pobyty pro 2

Další možnosti dovolené a zážitkových pobytů především pro 2 naleznete na zážitkové pobyty pro 2.

Dovolenou Jordánsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Jordánsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Jordánska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Jordánska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jordánsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Jordánsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Jordánsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Zanzibar - informace o dovolené, Albánie - informace o dovolené, Aruba - informace o dovolené nebo například dovolenou Bali - informace o dovolené? Další možností je třeba Bulharsko - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Jordánsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Jordánska 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Jordánska letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Jordánsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Jordánsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Jordánsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jordánsko nebo sekci dovolená s dětmi.