All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Jordánsku - leden 2022

Dovolená Jordánsko v lednu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Jordánsku v lednu 2022. Zájezdy Jordánsko za nejvýhodnější ceny online.

Jordánsko v lednu 2022

Letecký Zájazd Do Jordánska
★★
Dovolená Jordánsko v zimě 2022 v lokalitě Ammán, v místě Jordánsko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 30. leden až středa 2. únor, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 269 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně aktuálně ceně 12088,- CZK.

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Dovolenou Jordánsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Jordánska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jordánsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Jordánsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Jordánsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Polsko leden, Portugalsko leden, Rakousko leden nebo například dovolenou Rumunsko leden? Další možností je třeba Řecko leden.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.