All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Jordánsku - září 2022

Dovolená Jordánsko v září 2022. Aktuální nabídka dovolené v Jordánsku v září 2022. Zájezdy Jordánsko za nejvýhodnější ceny online.

Ads

Jordánsko v září 2022

Doubletree By Hilton
★★★★★
 
  • 27 977 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko na podzim 2022 v lokalitě Akaba v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Doubletree By Hilton, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 10. září až sobota 17. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 324 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 27977,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.
Doubletree By Hilton
★★★★★
 
  • 27 342 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko na podzim 2022 v resortu Akaba v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Doubletree By Hilton od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 11. září do sobota 17. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 325 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Jordánsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 27342,- Kč.
Doubletree By Hilton
★★★★★
 
  • 26 416 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko na podzim 2022 v lokalitě Akaba v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Doubletree By Hilton, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 11. září až sobota 17. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 325 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 26416,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.
W Amman
★★★★★
 
  • 33 562 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko na podzim 2022 v resortu Ammán v luxusním 5hvězdičkovém ubytování W Amman od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 11. září do sobota 17. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 325 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Jordánsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 33562,- Kč.
W Amman
★★★★★
 
  • 32 741 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko na podzim 2022 v lokalitě Ammán v luxusním 5hvězdičkovém ubytování W Amman, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 11. září až sobota 17. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 325 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 32741,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.
Doubletree By Hilton
★★★★★
 
  • 27 712 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko na podzim 2022 v resortu Akaba v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Doubletree By Hilton od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 14. září do úterý 20. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 328 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Jordánsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 27712,- Kč.
Evason Ma In Hot Springs
★★★★★
 
  • 30 940 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko na podzim 2022 v lokalitě Mrtvé moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Evason Ma In Hot Springs, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 14. září až úterý 20. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 328 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 30940,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.
Doubletree By Hilton
★★★★★
 
  • 27 765 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko na podzim 2022 v resortu Akaba v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Doubletree By Hilton od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 15. září do středa 21. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 329 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Jordánsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 27765,- Kč.
Evason Ma In Hot Springs
★★★★★
 
  • 30 940 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko na podzim 2022 v lokalitě Mrtvé moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Evason Ma In Hot Springs, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. září až středa 21. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 329 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 30940,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Jordánsku.
Doubletree By Hilton
★★★★★
 
  • 27 818 Kč

Detail

Dovolená Jordánsko na podzim 2022 v resortu Akaba v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Doubletree By Hilton od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 16. září do čtvrtek 22. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 330 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Jordánsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Jordánska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 27818,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

Ads

Dovolenou Jordánsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Jordánsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Jordánska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Jordánska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jordánsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Jordánsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Jordánsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Česká republika září, Dominikánská republika září, Egypt září nebo například dovolenou Francie září? Další možností je třeba Chorvatsko září.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Jordánsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Jordánsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Jordánsku můžete také podle kvality: např Jordánsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Jordánsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jordánsko nebo sekci dovolená s dětmi.